O Nas

Rolls-Royce Motor Cars Warsaw

Rolls-Royce Motor Cars Warsaw pragnie, aby doświadczenia związane z kupnem samochodu były wyjątkowe. Nasi klienci mogą być pewni wysokiego standardu obsługi i profesjonalizmu, dzięki którym proces składania zamówienia i wybór samochodu Rolls-Royce jest równie niezapomnianym przeżyciem jak jazda gotowym pojazdem.

Znajdź przedstawiciela

SALONOWE

Witamy W Rolls-Royce Motor Cars
Warszawa

Ostrobramska 73,
04-175
Warszawa
Poland

Telefon: +48 613 90 03

Fax: +48 (22) 613 75 54


Godziny Otwarcia

Salon
Poniedziałku do Piątku


09:00 do 17:00

Serwis
Poniedziałku do Piątku


07:00 do 15:00

Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat naszych samochodów i usług, zadać pytanie lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Meet the team

Zakup Rolls-Royce'a to niezapomniane przeżycie. Nasze samochody, wyposażone w wizjonerskie rozwiązania inżynieryjne i zaawansowaną technologię, wykorzystujące najlepsze materiały i wyróżniające się ręcznym wykonaniem, stanowią zachwycający synonim bogactwa, wyrafinowania, dynamizmu i jakości. Priorytetem salonu Rolls-Royce Motor Cars Warszawa jest profesjonalizm i najwyższe kompetencje. Nasi pracownicy obsługi i serwisu dysponują doświadczeniem i wiedzą, z których słynie marka Rolls-RoyceMotor Cars, symbol innowacyjności w motoryzacji. Pracownicy zawsze z przyjemnością udzielą odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania.

Piotr Stefański

Doradca ds. Sprzedaży

Wszelkie zapytania dotyczące spraw związanych ze sprzedażą samochodów Rolls-Royce w Polsce prosimy kierować do p.Piotra

Telefon: +48 608 444 518

Piotr Fus

Właściciel

Wszelkie zapytania dotyczące spraw związanych ze sprzedażą samochodówRolls-Royce w Polsce prosimy kierować do p.Piotra

Telefon: +48 608 000 666