NIESAMOWITE WRAŻENIA

WYGLĄD I CHARAKTER

Dawn Black Badge

Najodważniejsza propozycja dla tych, którzy nie podporządkowują się konwencjom. Innowacyjny samochód, któremu nie oprą się osoby lubiące ryzyko i wyznaczające własne reguły. Idealny dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. To nowatorska interpretacja najbardziej klasycznej marki samochodowej na świecie. Już dziś skontaktuj się z nami, aby odkryć najbardziej ekscytujący rozdział historii Rolls-Royce.  

Daj się zainspirować

Stworzona przez zespół specjalistów marki Rolls-Royce w dziedzinie projektowania wyjątkowa kolekcja modeli Wraith zawiera nasze najwspanialsze samochody.

Na zamówienie

Rolls-Royce’a się nie kupuje – ten samochód powstaje na zamówienie, niczym dzieło sztuki albo luksusowy jacht. To stwarza dosłownie nieograniczone możliwości personalizacji.

Samochody używane

Zakup łączącego w sobie wizjonerskie rozwiązania techniczne i ręczne wykonanie Rolls-Royce’a zawsze powinien być wyjątkowym doświadczeniem, niezależnie od jego wieku.

KONFIGURACJA
DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ

Spokój ducha

Posiadanie Rolls-Royce’a to czysta przyjemność, której nic nie zakłóci dzięki oferowanej przez nas doskonałej obsłudze posprzedażowej. Chętnie służymy radą i pomocą w odniesieniu do każdego aspektu samochodu oraz oferujemy kompleksowy, czteroletni pakiet obejmujący gwarancję, obsługę serwisową i pomoc drogową.

Serwis

Każdy nowy Rolls-Royce jest objęty czteroletnim programem serwisowania i konserwacji obowiązującym niezależnie od przebiegu.

Konserwacja

Udzielana przez nas 4-letnia gwarancja na każdy nowy samochód nie jest uzależniona od przebiegu i uwzględnia niemal każdą sytuację.

Usługi finansowe

Zakup Rolls-Royce’a to wyjątkowe wydarzenie. Usługi finansowe Rolls-Royce Motor Cars pozwalają dobrać opcję finansowania dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Personalizacja

ODKRYJ