PHANTOM

Kontakt

PHANTOM

Dla tych, którzy inspirują do osiągania doskonałości. Dla tych, którzy przykuwają uwagę, lecz nie oczekują poklasku. Dla tych, których moc jest wyjątkowa, lecz niewykorzystywana na co dzień. Tylko wyjątkowy charakter Rolls-Royce’a spełni oczekiwania tych nielicznych, którzy oczekują doskonałości. Phantom. Najbardziej rozpoznawalny Rolls-Royce wkracza w nową erę. Oto ósma generacja, jak zawsze najlepsza w swoim rodzaju. Phantom jest ponadczasowy. Rozpoczyna się nowa era. Phantom jest jedyny w swoim rodzaju. Jedyny w swoim rodzaju dla Ciebie.

KONFIGURACJA

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ

Stworzona przez zespół specjalistów marki Rolls-Royce w dziedzinie projektowania wyjątkowa kolekcja modeli zawiera nasze najwspanialsze samochody.

NA ZAMÓWIENIE

Rolls-Royce’a się nie kupuje – ten samochód powstaje na zamówienie, niczym dzieło sztuki albo luksusowy jacht. To stwarza dosłownie nieograniczone możliwości personalizacji.

SAMOCHODY UŻYWANE

Zakup łączącego w sobie wizjonerskie rozwiązania techniczne i ręczne wykonanie Rolls-Royce’a zawsze powinien być wyjątkowym doświadczeniem, niezależnie od jego wieku.

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ

Spokój ducha

Posiadanie Rolls-Royce’a to czysta przyjemność, której nic nie zakłóci dzięki oferowanej przez nas doskonałej obsłudze posprzedażowej. Chętnie służymy radą i pomocą w odniesieniu do każdego aspektu samochodu oraz oferujemy kompleksowy, czteroletni pakiet obejmujący gwarancję, obsługę serwisową i pomoc drogową.

Serwis

Każdy nowy Rolls-Royce jest objęty czteroletnim programem serwisowania i konserwacji obowiązującym niezależnie od przebiegu.

Konserwacja

Udzielana przez nas 4-letnia gwarancja na każdy nowy samochód nie jest uzależniona od przebiegu i uwzględnia niemal każdą sytuację.

Usługi finansowe

Zakup Rolls-Royce’a to wyjątkowe wydarzenie. Usługi finansowe Rolls-Royce Motor Cars pozwalają dobrać opcję finansowania dopasowaną do indywidualnych potrzeb.